KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11097425

nr 1109 7425

Rudolf Carlborg

(1892-1963), Sverige

Akvarell, Rudolf Carlborg, Gamla Klara, signerad. 1943, 35x32

Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 maj 2017
kl 20:05:07

22/5 15:50:47 1      Vinnande bud

Rudolf Carlborg

Läs mer om Rudolf Carlborg